HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Uzak Doğu Mutfağının eşsiz lezzetlerini sizlerle buluşturan restoranımız, Çin ve Sushi yemeklerinin vazgeçilmez adresi konumunda yer almaktadır. Her zaman üst düzeyde bir lezzetin adresi konumda yer alan restoranımız, konuklarına her zaman kaliteli bir hizmet sunmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir. Yeni lezzetleri tanımak isteyenlere özel alternatif seçenekler sunan restoranımız aynı zamanda eşsiz bir lezzet deneyimine de sahiptir.
İlk önce Beşiktaş bölgesinde başladığımız lezzet serüvenimize Florya’daki ikinci şubemizle devam ediyoruz. Her zaman taze ürünleri sizlerle buluşturmak konusunda profesyonel çözümler sunan restoranımız; güler yüzlü bir hizmetin merkezi konumunda yer almaktadır. Her bir lezzetimizi günlük olarak hazırlayan restoranımız, hijyen şartları konusunda titiz bir çalışma prensibine sahiptir.
Profesyonel servis kabiliyetine sahip olan restoranımız sıcak ve güzel servis noktasında üst düzeyde bir performans ortaya koymaktadır. Mutlu müşteri portföyü oluşturmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahip olan restoranımız; lezzet öyküsünü her zaman güzel yemeklerle geliştirmektedir. Böylece damaklarda unutulmaz izler bırakmayı hedefleyen restoranımız, güler yüzlü bir hizmete de imzasını atmaktadır.
Her zaman en iyiyi hedefleyen restoranımız mükemmel sunumların da adres konumunda yer almaktadır. Sunum sanatının üst düzeyde uygulayıcısı olan restoranımız, hem göze hem de damağa hitap eden lezzetleri sizlerle buluşturmaktadır. En iyi yemekleri en iyi sunumlarla sizlerle buluşturan restoranımız bu sayede Uzak Doğu lezzetleri denildiğinde akla ilk gelen lezzet durağı olarak son derece iddialı bir konumda yer almaktadır.
En güzel lezzetleri sizlerle buluşturma noktasında titiz bir çalışmaya imzasını atan restoranımız, her biri alanlarında uzman olan personel yapısıyla üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Uzak Doğu Mutfağı gündeme geldiği zaman geniş ürün yelpazesini sizlerle buluşturan restoranımız; yemeklerin sunumu konusunda da mükemmel bir estetik görünüme imzasını atmaktadır.

Misyonumuz

Her zaman sektöre pozitif yönde bir katkıyı sunmak konusunda üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer alan restoranımız, yeni lezzetleri sizlerle tanışmak için hassas bir çalışma politikasına sahiptir.

Vizyonumuz

Yenilikçi bir vizyona sahip olan restoranımız, geleneksel lezzetlerle çağdaş lezzetleri harmanlamak konusunda da üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Rezervasyon Alın


    İletişime Geçin :0212 662 36 75