İstanbul’un En Lezzetli Noodle Restoranı

İstanbul’un En Lezzetli Noodle Restoranı

Uzakdoğu kültür ve lezzetlerini kısa sürede ve en lezzetli halinde sunan restoranımız, zengin bir menüyü de sizler için sunuyor. Beşiktaş’ta başlayan hikayemiz, ikinci şubesini Florya’da açarak Uzak Doğu lezzetlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyor. Uzakdoğu mutfağında herkesin severek deneyimlediği noodle ise restoranımızda farklı versiyonları ile tadabilirsiniz.

Kaliteli servis anlayışımız ile Uzak Doğu kültürünü bizlerle yaşayabilirsiniz. Özellikle sushi çeşitler ve noodle çeşitleri ile farklı tatlar deneyebilirsiniz. İstanbul’un en lezzetli noodle restoranları arasında yer alan restoranımız, günlük ve taze menü seçenekleri ile karşınızda! Siz de Hiroşi Suşi restonranı tercih ederek lezzetli tatlarla buluşabilirsiniz!

Noodle Bowl Tarifi, Nasıl Yapılır? (Videolu) - Yemek.com

Farklı Tatlar Farklı Deneyimler!

Restoranımızda Uzak Doğu kültürüne ait birçok lezzet, ekonomik fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Special yemekler ve klasik Çin, Japon ve Thai mutfağı sevenler için birçok lezzet menümüzde yer alıyor.
Yeterli ve doyurucu porsiyonlarımız sayesinde de menülerimiz tam sizlere göre hazırlandı. Atıştırmalıklar, zengin ana yemek seçenekleri ve özel tarifler sayesinde sushi, noodle, Çin mantısı, salata ve Uzak Doğu mutfağının lezzetli çorbaları özel şeflerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Sıcak ve taze olarak masanıza gelen yemekler sayesinde, farklı tatları günün her saatinde deneyimleyebilirsiniz. Günlük ve taze ürünler ile hazırlanan lezzetlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Hiroşi Suşi İstanbul’un en lezzetli noodle restoranı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Uzakdoğu Mutfağının Adresi!


Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da iş toplantılarınız için restoranlarımız Beşiktaş ve Florya’da hizmete devam etmektedir. Özel konsept ve atmosferimiz sayesinde eşsiz lezzetleri deneyimleyeceğiniz restoranımız, birçok farklı lezzeti de bünyesinde barındırmaktadır. Hiroşi Suşi Uzak Doğu mutfağının en iddialı adresi olarak zihinlerde yer edinmektedir.
Farklı sushi çeşitlerimiz sayesinde klasiğin dışına çıkarak sushi deneyimi yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte uzak doğuya ait birçok lezzeti de zengin menümüz sayesinde deneyimleyebilirsiniz. Çoğu zaman deneyimlemesi zor olan sushiyi kolay ve lezzetli bir şekilde yemek için Beşiktaş ve Florya’da bulunan restoranlarımızda müşterilerimizi ağırlamaya devam etmekteyiz. Günlük, taze ve sıcak yemek anlayışımız sayesinde sizlerle büyümeye devam etmekteyiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir